יאיר מטבחים תעשייתיים מתמחה בבניית חדרי קירור ובניית חדרי הקפאה, יאיר מטבחים תעשייתיים הינה ספקית הציוד למטבחים המוסדיים הגדולה בירושלים. החברה פועלת מזה שנים רבות למען הצלחת לקוחותיה. אנו מקיימים שיתופי פעולה עסקיים עם החברות המובילות בעולם לאספקת כל הציוד למטבח המוסדי ונשמח להעניק לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר המתלווה לניסיון העשיר שיש לנו.


אחת המגמות הרווחות בייצור חדרי קירור היא הדגש על ייצור בידוד מקסימלי שישפר את יעילות מערכות הבקרה בתנאי האחסון ויאפשר חיסכון באנרגיה.


יותר ויותר מפעלים וחברות לייצור מזון בוחרים להקים חדר קירור בשטח התעשייתי של העסק. זאת בהמשך לדרישה הגוברת לאחסון מזון בתנאים מבוקרים. בהמשך לכך, משמשים חדרי הקירור בעיקר בתעשייה. חברות המייצרות את חדרי הקירור מפתחות שיטות וטכנולוגיות מתקדמות על מנת לייצר בידוד מקסימלי שיהפוך את מערכות הבקרה בתנאי האחסון ליעילות יותר לשימור התכולה והמזון לקירור המתאים.

בהמשך לכך, "יאיר מטבחים תעשייתיים" מציעה גם גמישות מרבית והתאמה אישית לצרכי המפעל או החברה. חדרי הקירור שנבנים כיום במתחמי תעשיות מזון מותאמים בגודל, בצורה ובמערכות הבקרה לדרישות של בית העסק. אותו חדר קירור יכולים לשמש גם כחדר הקפאה, לצד היותו שטח אחסון בקירור או חלל המספק תנאים מבוקרים. כמו כן, מערכות הבקרה מאפשרות שליטה בעצמת התאורה ובמידת האוורור שדורשים מוצרי המזון המאוחסנים בחדר הקירור.

מרבית מחדרי הקירור מתבססים על בניה מודולרית, המותאמת לשטח שהוקצה לכך במתחם המפעל או החברה. החדרים מורכבים מפאנלים בעלי מספר שכבות של חומרים מבודדים, העשויים חומר חזק, עמיד וקל. המודולריות של חדר הקירור מתאפשרת מעצם העובדה, שניתן לייצר את הפאנלים בגדלים שונים ובהתאם למידותיו של החלל המיועד לקירור.

אחד הדגשים שנותנות חברות בתהליכי הפיתוח של חדר קירור ניתן דגש על חיסכון באנרגיה. מאפיין זה מאפשר צמצום בצריכת החשמל ובהמשך לכך, בהוצאות הקבועות של המפעל.


יאיר מטבחים תעשייתים מספקת שירות של אספקת ציוד למטבח המוסדי ובנוסף בניית חדרי קירור והקפאה.
 

053-9383133​